Warszewo Limby 30
Dwanaście mieszkań w nowopowstającym budynku przy ulicy Limby 30 na szczecińskim Warszewie. Charakteryzują się wysokim standardem oraz precyzją wykonania. Powierzchnia użytkowa waha się od 48,05 do 86,78 w zależności od ilości pokoi. Każde mieszkanie posiada swój taras albo balkon.

Standard wykonania budynku:


Płyta stropowa o grubości 16 i 18 cm żelbetowa wylewana na mokro z betonu.
Ściany piwnic i garażowca monolityczne żelbetowe.
Budynek podpiwniczony, garaże na poziomie stanu „0”, płyta fundamentowa, ściany piwnic i garażowca żelbetowe monolityczne - beton wodoodporny, izolacja ścian konstrukcyjnych części podziemnej; docieplenie stropu garażu panele wełna Paroc.
Ściany konstrukcyjne murowane z bloczków silikatowych, bloczki silikatowe o grubości 18 cm 20 Mpa o wysokim współczynniku izolacji akustycznej, ściany działowe między mieszkaniami murowane z Silki o grubości 24 cm, strop zespolony typu Filigran, biegi i podesty klatki schodowej prefabrykowane, balkony prefabrykowane, łączniki balkonowe z izolacją termiczną firmy Forbuild.
Konstrukcja dachu drewniana, dachówka ceramiczna, wełna gr. 25cm, okna połaciowe z przeszkleniem trójszybowym o wysokim współczynniku izolacji akustycznej oraz cieplnej. Elewacja budynku wykończona płytką klinkierową oraz malowana farbami silikonowymi.

Standard wykonania mieszkań:


Instalacja C.O. – pełen zakres, grzejniki panelowe w pokojach; w łazienkach grzejnik – drabinka; licznik ciepła, kotłownia gazowa lokalna , zarządzana i serwisowana przez SEC z rozdziałem energii cieplnej i CWU na poszczególne mieszkania.
Instalacja wodno – kanalizacyjna pełen zakres wraz z komplet liczników – bez białego montażu.
Instalacja elektryczna - pełen zakres wraz z włącznikami i gniazdami, bez lamp oświetleniowych.
Domofon cyfrowy.
Okna PCV trzy-szybowe o wysokim współczynniku tłumienia hałasu.
Parapety wewnętrzne.
Drzwi wzmocnione.
Ściany otynkowane (bez łazienki).
Posadzki betonowe.